Çağrı Merkezi: +90 542 404 00 07

Kuşboku yenimahsul

175,00 TL

Dalından damağınıza uzanan lezet

Barkod 0063
Stok Durumu Tükendi
Ürün Açıklaması

Son derece lezzetli, üst düzey aroma içeren fıstık çeşidimizi denemelisiniz. Gaziantep'in gözdesi Boz Antep Fıstığı cinsinden üretilen Kuşboku fıstık firmamızdan en çok sipariş edilen çeşitlerden birisidir. 

Boz fıstıktan elde edilir ve tam olgunlaşmadan hasat edilir. Toplama işlemi sırasında büyük bir özen gösterilen ürünlerimizi bir süre günüşte bekleterek kuruturuz. Göz alan rengi ve damaklarda eşsiz bir lezzet bırakan aroması ile özellikle tatlılarda çok tercih edilir. 

Yorumlar
Yorum Yap
Ücretsiz Gönderim

300 TL ve üzeri alımlarda kargo BEDAVA. 

Teslimat Süreci

● Dünya Markası Nizip Fıstık Merkezi'nden sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir. Bu durumda eğer Gaziantep’te iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini yoğunluk durumuna göre aynı gün içerisinde ya da 1(bir) iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Gaziantep dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 1 ila 3 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

● Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, Gaziantep içerisine genellikle 1 Gün diğer illere ise en geç 3 iş gününde teslim ediyoruz.

● Yurt dışından gelen siparişleri ise 5 ila 7 iş gününde teslim ediyoruz.

● Nizip Fıstık  Merkezi satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.

● Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.