Çağrı Merkezi: +90 542 404 00 07

Kuş Boku

162,00 TL
Barkod AF-014

Paket ağırlığını belirleyiniz.

Ürün Açıklaması

Antep kuş boku fıstık içi, tamamen Antep yöresine ait olan bir fıstık türüdür. Bu fıstık türünün adı tamamen yöreye ait olan bir dil ile Kuş Boku Fıstık İçi olarak adlandırılıyor. Fakat genel isim olarak “boz iç” olarak biliniyor .  Kuş Bokunun Gennellikle Baklava yapımında veya tatlı yapımında kullanıldıgı goruluyor . Bu lezzetin yararlarıda fazladır . 

E -B - C vitaminleri içerir. Kalp sağlığını korur, mükemmel bir antioksidandır ve bu sayede  organları muhafaza eder. Mide asit oranını dengeler, bünyeyi kuvvetlendirir, akciğer iltihabını temizler, öksürüğe iyi gelir.

Besleyici, sağlıklı kuruyemiş olarak Kuş Boku nizipfistikmerkezi.com üzerinden perakende ve toplu şekilde satışa sunulmuştur. 

 
Yorumlar
Yorum Yap
Ücretsiz Gönderim

300 TL ve üzeri alımlarda kargo BEDAVA. 

Teslimat Süreci

● Dünya Markası Nizip Fıstık Merkezi'nden sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir. Bu durumda eğer Gaziantep’te iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini yoğunluk durumuna göre aynı gün içerisinde ya da 1(bir) iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Gaziantep dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 1 ila 3 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

● Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, Gaziantep içerisine genellikle 1 Gün diğer illere ise en geç 3 iş gününde teslim ediyoruz.

● Yurt dışından gelen siparişleri ise 5 ila 7 iş gününde teslim ediyoruz.

● Nizip Fıstık  Merkezi satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.

● Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.