Çağrı Merkezi: +90 542 404 00 07

Kırmızı iç

150,00 TL

Kabuk taş alınmıştır

Barkod KF-6363

Paket ağırlığını belirleyiniz.

Ürün Açıklaması

Gaziantep'in efsane lezzeti Antep Fıstığı hasat zamanının son zamanlarında toplanan ve kabuklu kırmızı fıstığın iç mahsulüdür. Eşsiz lezzet Boz fıstığın daha fazla olgunlaşmış ve kızarmış halidir. 

Satışa hazırlanırken 140 ile 160 oC sıcaklıkla kavrulur. Tuzlu olması istenen ürünlerimiz kavurlma işlemi sırasında tuzlanmaktadır. 

Kuruyemişçilerin sattığı ürün listesinin üstlerinde yer alan Kırmızı İç Fıstık, tuzsuz hali ile helva, lokum ve diğer tahinli tatlılarda kullanılmaktadır.

Yorumlar
Yorum Yap
Ücretsiz Gönderim

300 TL ve üzeri alımlarda kargo BEDAVA. 

Teslimat Süreci

● Dünya Markası Nizip Fıstık Merkezi'nden sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir. Bu durumda eğer Gaziantep’te iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini yoğunluk durumuna göre aynı gün içerisinde ya da 1(bir) iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Gaziantep dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 1 ila 3 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

● Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, Gaziantep içerisine genellikle 1 Gün diğer illere ise en geç 3 iş gününde teslim ediyoruz.

● Yurt dışından gelen siparişleri ise 5 ila 7 iş gününde teslim ediyoruz.

● Nizip Fıstık  Merkezi satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.

● Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.