Çağrı Merkezi: +90 542 404 00 07

SOYULMUŞ FISTIK

200,00 TL

SOYULMUŞ FISTIK

Barkod FA-2727

Paket ağırlığını belirleyiniz.

Ürün Açıklaması
Türkiye ve Avrupa pazarında en çok tercih edilen Antep Fıstığı çeşitlerinden biri olan Soyulmuş Fıstık firmamız tarafından titizlikle temizlenerek satışa sunulur.
 
Oldukça faydalı besin içeriği ve vitaminlere sahip olan Soyulmuş Fıstık, Antep Fıstığının en yararlı halidir. 

Kalp ve damar sağlığını koruyan sağlıklı bir kuruyemiş çeşididir.

Zihni açan B3 vitamini ve kemik gelişiminde en büyük rolü oynayan Kalsiyum (Ca) mineralini barındırır.

Kabuğu ve zarı soyulmuş olan bu antep fıstığı çeşidini çikolatalarda ve salamlarda kullanabilir, sade olarak da tüketebilirsiniz.

Kuru ve serin alanda muhafaza edilmesi önerilir.

Yorumlar
Yorum Yap
Ücretsiz Gönderim

300 TL ve üzeri alımlarda kargo BEDAVA. 

Teslimat Süreci

● Dünya Markası Nizip Fıstık Merkezi'nden sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir. Bu durumda eğer Gaziantep’te iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini yoğunluk durumuna göre aynı gün içerisinde ya da 1(bir) iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Gaziantep dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 1 ila 3 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

● Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, Gaziantep içerisine genellikle 1 Gün diğer illere ise en geç 3 iş gününde teslim ediyoruz.

● Yurt dışından gelen siparişleri ise 5 ila 7 iş gününde teslim ediyoruz.

● Nizip Fıstık  Merkezi satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.

● Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.