Çağrı Merkezi: +90 542 404 00 07

Badem

80,00 TL
Barkod BD-001

Paket ağırlığını belirleyiniz.

Ürün Açıklaması

Türkiye badem üretici olarak önde gelen ülkelerden biridir . Badem lezzetiyle herkezi hayran bırakan , besin değeri yüksek olan , sağlıklı beslenmek isteyenlerin vazgeçilmez kuruyemişidir. Hergün Tüketilen ürünlerin arasına giren badem'in faydalarıda çoktur .

Kalori  598 kcal , Karbonhidrat  21.0 gr. , Lif  10.9 gr.  , Protein 21.0 gr.  , Potasyum  713.0 mg.  , Kalsiyum  268.0 mg.  , Demir  3.7 mg.  , Yağ  52.5 gr   , Kolesterol  0.0 gr.  ,A vita-mini 1.0 IU  ,  C Vitamini   0.0 mg.

Besleyici, sağlıklı kuruyemiş olarak Badem nizipfistikmerkezi.com üzerinden perakende ve toplu şekilde satışa sunulmuştur.

 

Yorumlar
Yorum Yap
Ücretsiz Gönderim

300 TL ve üzeri alımlarda kargo BEDAVA. 

Teslimat Süreci

● Dünya Markası Nizip Fıstık Merkezi'nden sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir. Bu durumda eğer Gaziantep’te iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini yoğunluk durumuna göre aynı gün içerisinde ya da 1(bir) iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Gaziantep dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 1 ila 3 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

● Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, Gaziantep içerisine genellikle 1 Gün diğer illere ise en geç 3 iş gününde teslim ediyoruz.

● Yurt dışından gelen siparişleri ise 5 ila 7 iş gününde teslim ediyoruz.

● Nizip Fıstık  Merkezi satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.

● Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.